O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kserokopiarek,  gadżetów reklamowych i artykułów biurowych. Zajmujemy się również sprzedażą i serwisem drukarek.

Sprzedawane przez nas tonery są regenerowane w naszej firmie, nie zajmujemy się importem produktów słabej jakości z krajów azjatyckich które po zużyciu nie nadają się do ponownego wykorzystania i trafiają na wysypiska śmieci. Działalność naszej firmy to odpowiedź na coraz większe zainteresowanie społeczeństwa w Polsce problemami ekologii, jak również alternatywne rozwiązanie dla firm pragnących w znacznym stopniu ograniczyć koszty związane z eksploatacją drukarek.

Tonery oferowane przez naszą firmę otrzymywane są w oparciu o technologie recyklingu. Posiadamy zgodę Prezydenta Miasta Krakowa na działalność w zakresie regeneracji tonerów (odzysku odpadów) nr  WS-06,CJ.7662-21/10. Zastosowanie naszych kaset w Państwa drukarkach, gwarantuje otrzymanie najwyższej jakości wydruku w atrakcyjnych cenach. Do ich produkcji wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i materiały najwyższej jakości co pozwala man uzyskać wysoką niezawodność i trwałość naszych produktów.

Zajmujemy się również skupem pustych kaset i wkładów do drukarek. Tym sposobem rozwiązujemy Państwa problem związany z utylizacją tych odpadów zgodnie z ustawą o odpadach (Dz.U.Nr 63 z 27.04.2001 r). Przy większych ilościach pustych wkładów odbieramy je od klienta własnym transportem. Na przekazane nam tonery wystawiamy Kartę Przekazania Odpadów.